Kariera w 2+1

Do naszego Biura Rachunkowego 2+1 poszukujemy księgowych z doświadczeniem do pracy, których celem zawodowym jest praca na stanowisku samodzielnego księgowego, głównego księgowego, eksperta ds. księgowych lub kadr i płac.

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: 

  Specjalista ds. administracji i obiegu dokumentów  


 

obrazek 3

Korzyści z pracy w 2+1 Biurze Rachunkowym:

Będziesz mieć osobistego trenera i mentora, który będzie się z Tobą dzielił doświadczeniem, przygotuje Cię do pracy. Będzie Cię prowadził i pomagał kształtować Twoją karierę.
♦ Damy Ci pracę zgodną z najwyższymi standardami merytorycznymi oraz Wysoką Jakością Obsługi Klienta.
Będziesz się rozwijać i ciągle podnosić kwalifikacje w ramach Systemu Zarządzania Kadrami 2+1.
♦ Będziesz pracować z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi (zautomatyzowane procesy wprowadzania danych do ksiąg, wymiany dokumentów i obsługa Klientów online ).
 ♦ Będziesz pracować w młodym zespole i w bardzo przyjaznej atmosferze, a nowo poznani współpracownicy będą służyli Ci pomocą w zdobywaniu doświadczenia
♦ Stażystom oferujemy zdobycie doświadczenie i podniesienie kwalifikacji w ramach trzymiesięcznego programu stażowego.
♦ Stażystom dajemy możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć dydaktycznych na uczelni.
 ♦ Oferujemy wyłącznie legalne formy zatrudnienia i wynagradzania.
♦ Dajemy stałą, atrakcyjną podstawę wynagrodzenia.
♦ Premiujemy za dobre wyniki.
 ♦ Zdobędziesz stabilne zatrudnienie z intencją długoterminowej współpracy.
♦ Proponujemy ustalone godziny pracy z przejrzystym system rozliczania pracy w nadgodzinach.
♦ W 2+1 masz  możliwość przystąpienia do Pakietu Usług Medycznych oraz Ubezpieczenia Grupowego.


Specjalnie dla kandydatów do pracy i na staż przygotowaliśmy materiały, które pomogą przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do lektury i do składania CV!
 

 

STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

plakat_instagram

W 2+1 zostaniesz prawdziwym księgowym!

Poszukujemy osoby również bez doświadczenia na staż, których celem zawodowym jest praca na stanowisku samodzielnego księgowego, głównego księgowego, eksperta ds. księgowych lub kadr i płac.

Jeżeli studiujesz na kierunkach finanse-rachunkowość lub jesteś uczniem szkoły średniej o profilu ekonomicznym i  w przyszłości chcesz wykonywać zawód księgowego lub zostać specjalistą w dziedzinie kadr i płac to w Biurze Rachunkowym 2+1 trwa ciągła i otwarta rekrutacja na staż.

Każdy stażysta na początku pracy w 2+1 pracuje z doświadczoną księgową/księgowym oraz z trenerem osobistym i mentorem, który poprowadzi go przez tajniki zawodu.

Zapraszamy również do współpracy uczelnie, szkoły średnie oraz inne instytucje w zakresie organizowania praktyk uczniom i słuchaczom.

***

Cały czas rozwijamy swój zespół i czekamy na zdolnych i chętnych do pracy studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w księgowość. W każdej chwili możesz do nas przesłać swojej CV. Gwarantujemy, że każde przysłane CV jest przez nas przeczytane i analizowane. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyślij do nas swoje CV na adres praca@dwaplusjeden.com i zdobądź doświadczenie w Biurze Rachunkowym 2+1.
W temacie wiadomości wpisz proszę: księgowość/staż, imię i nazwisko.
Zapraszamy!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).