Masz pytania? Zadzwoń! 784 955 666 58 746 34 13
Język

 

Jakość to nasz priorytet

W naszej działalności absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi klientów. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Dodatkową pomocą są dla nas ciągle rozwijane narzędzia informatyczne, które ułatwiają współpracę z naszym biurem. Jednak kluczem do sukcesu jest doskonały zespół ludzi.

 

Dla kogo jesteśmy

2+1 Biuro rachunkowe to nowoczesna firma oferująca usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, ukierunkowana na pełną obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych, jawnych, cywilnych, a także stowarzyszeń,   fundacji,   osób prowadzących działalność gospodarczą. 2+1 świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych.

Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie założenia spółki, doradztwa księgowego i gospodarczego. Oferujemy także usługi z zakresu rachunkowości zarządczej, w ramach których przygotowujemy dla Klientów raporty o różnych stopniach złożoności, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

2+1 na wyciągnięcie ręki

2+1 oferuje nowoczesne produkty i usługi księgowe. Stale doskonalimy stosowane przez nas technologie usług elektronicznych  i dlatego jesteśmy na wyciągnięcie ręki przez 24 godziny na dobę. Bez względu na to z których usług korzystasz, zawsze możesz liczyć na dostępność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. To nasze priorytety, bez przestrzegania których nie wdrażamy żadnej nowej usługi.
Opiekunowie Klientów – księgowi  koncentrują się na zapewnianiu wysokiej jakości i efektywnej obsługi przy zastosowaniu najlepszych praktyk i zintegrowanych narzędzi do prowadzenia księgowości.

2+1 Biuro rachunkowe  jest firmą o ustabilizowanej pozycji w branży biur rachunkowych  w Polsce. Przyjazność, wygodna i szybka obsługa oraz łączenie zalet biura rachunkowego tradycyjnego i internetowego, to cechy, którymi wyróżniamy się na rynku.
Oferta 2+1 skierowana jest do Klientów, którzy oczekują indywidualnego podejścia do Klienta, wysokiego poziomu usług, doradztwa oraz przejrzystej i łatwo dostępnej informacji o wynikach finansowych oraz podatkowych swojej firmy.

 

Wysoką jakość naszych usług uzyskujemy dzięki:

  • Pracownikom 2+1 – zatrudniamy  wykształconych księgowych z dużym doświadczeniem,
  • Systemowi szkoleń specjalistycznych twardych oraz szkoleń miękkich dla osób z doświadczeniem oraz stażystów,
  • Standardom Jakości Obsługi Klienta,
  • Wykorzystywaniu narzędzi elektronicznych oraz rozwiązań internetowych .