Szkolenie skierowane jest do księgowych, specjalistów kadr i płac, właścicieli firm oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem.
Na szkoleniu zostaną omówione regulacje prawne oraz wyroki, interpretacje dotyczące delegowania pracowników z uwzględnieniem zmian. W dyrektywie 96/71/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 16 grudnia 1996 r. dotyczącej delegowania pracowników w ramach świadczenia usług (Dz. U. UE. L. z 1997 r. Nr 18, str. 1 z późn. zm.) zmienionej dyrektywą 2018/957/UE, która ma zastosowanie od dnia 30 lipca 2020 wymieniono nowe zasady i warunki zatrudnienia obowiązujące w przyjmującym państwie członkowskim.
Szkolenie ma charakter szkolenia indywidualnego, program jest dostosowywany do potrzeby uczestnika/ firmy.
Cena 350 zł za godzinę (do 5 uczestników)
Przy zamówieniu szkolenia z jednej firmy dla większej ilości osób, nie ma znaczenia ilość uczestników.
Zajęcia prowadzone są “na żywo” w wygodnej aplikacji online.
Mają formę interaktywną – uczestnicy mają możliwość zadawania prowadzącemu pytań bezpośrednio lub na czacie.
Aby wziąć udział w szkoleniu musisz posiadać dostęp do Internetu, komputer z kamerą, głośnikami i mikrofonem.
Dla osób i firm z Trójmiasta możliwe jest szkolenie stacjonarne.
Termin jest ustalany indywidualnie z zamawiającym.
Posiada ponad 18 lat doświadczenia w pracy w dziale prawnym. Pełnomocnik Zarządu Pracodawców Pomorza ds. Prawa Pracy. Odpowiada za praktykę prawa pracy w znanej kancelarii trójmiejskiej. Prowadzi własną działalność doradczą w obszarze prawa pracy. Adiunkt w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Wykłada Prawo Pracy i Ubezpieczenia Społeczne. W poprzednich latach wykładowca studiów podyplomowych Prawo Pracy i Ubezpieczenia Społeczne – Kadry i Płace Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Doświadczony trener. Autorka kilkuset publikacji, w tym książek dotyczących prawa pracy, delegowania pracowników, zatrudniania cudzoziemców i prawa związkowego. Liderka Polskiego Stowarzyszenia HR na Pomorzu.