– ulga badania i rozwój –
Szkolenie skierowane jest do księgowych, właścicieli biur rachunkowych, osób zatrudnionych w działach finansowo – księgowych jednostek gospodarczych, instytucji finansowych, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz do wszystkich innych osób chcących zaktualizować swoją wiedzę z zakresu podatków.
Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie zasad stosowania Ulgi B+R oraz Ulgi IP Box na gruncie przepisów podatkowych. Zostaną omówione najnowsze interpretacje indywidualne oraz treść wydanych w tym zakresie objaśnień podatkowych.
Szkolenie wyjaśnia m. in. jakie podmioty są uprawnione do korzystania z ulg oraz jaki rodzaj działalności może korzystać z zasad preferencyjnego opodatkowania. Omówione zostaną także praktyczne aspekty wdrożenia ulg w przedsiębiorstwie ze szczególnym uwzględnieniem kwestii rachunkowych.
Ulga B+R
Innovation Box (IP Box)
Zajęcia prowadzone są w wygodnej formie spotkania online. Mają formę interaktywną – Uczestnicy mają możliwość rozmawiania z prowadzącym, zadawania pytań na czacie i udostępniania własnego pulpitu.
Wszelkie materiały potrzebne do zajęć są udostępniane drogą elektroniczną.
Aby wziąć udział w szkoleniu musisz posiadać dostęp do Internetu, komputer z kamerą, głośnikami i mikrofonem.
Zajęcia prowadzone są “na żywo” w wygodnej aplikacji online.
Mają formę interaktywną – uczestnicy mają możliwość zadawania prowadzącemu pytań bezpośrednio lub na czacie.
Aby wziąć udział w szkoleniu musisz posiadać dostęp do Internetu, komputer z kamerą, głośnikami i mikrofonem.
Czas trwania szkolenia– 4 godziny
Cena kursu 320 zł z 2 osoby
Promocje i rabaty ❤️
DWIE osoby w cenie JEDNEJ !
Jeżeli zapiszesz się na szkolenie i zaprosisz do udziału jeszcze jedną osobę (w tym samym terminie), jej udział będzie bezpłatny !!!
Każda z osób wypełnia formularz zgłoszeniowy oddzielnie, wpisując w polu “osoba polecająca” imię i nazwisko drugiej osoby korzystającej z promocji.
Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach online, autorskie materiały szkoleniowe.
______
Nasza Fundacja jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)
http://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris/wyszukiwarka/szczegolyRis?id=59311
Możesz uzyskać dofinansowanie na uczestnictwo w kursie z Urzędu Pracy oraz w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby bezrobotne oraz wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe, mikroprzedsiębiorstwa), które zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę.
Dowiedz się więcej:
http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy
07.04.2021 – godzina 17.00 – 21.00
16.30 – 17.00 – macie Państwo pół godziny na spokojne podłączenie się do szkolenia – w tym czasie podłączacie się Państwo i czekacie na szkolenie, w razie problemów technicznych pomagamy.
Zakres godzinowy pomiędzy wykładem, pytaniami a przerwą wykładowca będzie dostosowywał w czasie szkolenia do Państwa potrzeb np. dłuższy czas na pytania.
Absolwent studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku finanse i rachunkowość oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa podatkowego ukończonych na Akademii Leona Koźmińskiego. Wieloletnie doświadczenie praktyczne w obszarze podatków zdobyte podczas pracy w wiodących firmach doradczych oraz na stanowiskach specjalistycznych i eksperckich w wewnętrznych działach podatkowych największych polskich i zagranicznych firm w branżach takich jak telekomunikacja, handel detaliczny czy energetyka. W trakcie kariery zawodowej uczestniczył w przeglądach podatkowych i projektach due dilligence, prowadził szkolenia podatkowe, sporządzał opinie, raporty, interpretacje indywidualne i pisma procesowe a także przygotowywał i wdrażał wewnętrzne procedury i instrukcje podatkowe. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatków dochodowych i cen transferowych. W trakcie certyfikacji na Doradcę Podatkowego.