Webinar: Polski Ład 2022 – podsumowanie zmian w naliczaniu wynagrodzeń z uwzględnieniem rozporządzenia z dnia 7.01.2022 – sesja pytań i odpowiedzi – nagranie: retransmisja 1 godzina

Rodzaj szkolenia: szkolenie online

Od 08.01.2022 obowiązuje rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie zmian zasad rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników w styczniu 2022 r. Wysokość zaliczki za styczeń, u pracowników czy zleceniobiorców osiągających miesięczny przychód do 12 800 zł brutto, powinna być pobierana w wysokości nie wyższej, niż kwota zaliczki obliczanej na zasadach działających do 31 grudnia 2021 r. Jeśli pracownik otrzymał niższe wynagrodzenie za styczeń, dostanie wyrównanie.

Webinar jest podsumowaniem i aktualizacją zmian w naliczaniu wynagrodzeń, uwzględniającą rozporządzenie z dnia  07.01.2022.

W ofercie:

 • Link do nagrania ze spotkania do odtworzenia w dowolnym momencie – 1 godzina. Nagranie można odtwarzać wielokrotnie
 • Prezentacja – szczegółowe informacje, przykłady oraz wyliczenia.

Wszystkie informacje zostały podane w przystępny sposób i zobrazowane na przykładach.

Cena 60 zł

Program spotkania:

Czas trwania: 1 godzina

 • Podsumowanie zmian w naliczaniu wynagrodzeń obowiązujących od 01.01.2022
 • Omówienie i wyjaśnienie zagadnień objętych rozporządzeniem  z dnia 07.01.2022
 • Sesja pytań i odpowiedzi

KUP DOSTĘP !

  Formularz zamówienia nagrania i materiałów z webinaru  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
  Wymiana informacji może angażować dane osobowe – więcej o ochronie prywatności w Polityce Prywatności.

  Szkolenie poprowadzi:
  Małgorzata Narożnik
  Specjalista ds. Kadr i Płac

  Z wykształcenia magister zarządzania, ukończyła także prawo pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Z doświadczenia starszy specjalista ds. kadr i płac z ponad 22-letnim stażem w zakresie zarządzania kadrami w zróżnicowanych środowiskach biznesowych. Obszary specjalizacji obejmują m.in. prawo pracy, specjalistyczną wiedzę z zakresu kadrowo-płacowego; administrowanie świadczeniami, obsługę wynagrodzeń, zatrudniania cudzoziemców, czas pracy i relacje pracownicze. Doświadczony trener w zakresie kadr i płac; obsługi programów kadrowo-płacowych, m.in.: Sage Symfonia; Płatnik oraz Certyfikowany trener Comarch ERP Optima.

  Termin
  KUP DOSTĘP
  Godzina:
  Miejsce:
  LINK DO NAGRANIA PLUS MATERIAŁY
  Czas trwania
  1 godz.
  Cena brutto
  60 PLN