Zmiany w podatku CIT 2020/2021

Rodzaj szkolenia: szkolenie online

 – podatek CIT –

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, księgowych, właścicieli biur rachunkowych, osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz do wszystkich innych osób chcących zaktualizować swoją wiedzę z zakresu podatków.

Opis

Na szkoleniu dowiesz się m.in. jak ograniczyć negatywne konsekwencje braku zapłaty za fakturę przez kontrahenta, jak nie płacić podatku od zysków zainwestowanych w rozwój firmy, jaki jest wpływ obowiązkowego split payment i białej listy na koszty podatkowe w CIT, jak podatkowo rozliczyć samochód w firmie oraz co w praktyce oznacza opodatkowanie CIT spółek komandytowych.

 

DWIE osoby w cenie JEDNEJ !
Jeżeli zapiszesz się na kurs/szkolenie i zaprosisz do udziału jeszcze jedną osobę (w tym samym terminie), jej udział będzie bezpłatny !!!

Każda z osób wypełnia formularz zgłoszeniowy oddzielnie, wpisując w polu “osoba polecająca” imię i nazwisko drugiej osoby korzystającej z promocji.

Warunkiem skorzystania z oferty jest wpłata przedpłaty 200 zł w terminie 3ch dni od zgłoszenia.

Program

 • Zmiany w CIT 2020/2021
  • nowa ulga na złe długi
  • „biała lista” a koszty podatkowe
  • split payment a koszty podatkowe
  • samochód w firmie
  • nowe zasady poboru podatku u źródła
  • opodatkowanie spółek komandytowych
  • „estoński CIT” – nowa preferencyjna forma opodatkowania
  • pozostałe planowane zmiany

Zajęcia prowadzone są “na żywo” w wygodnej aplikacji online.
Mają formę interaktywną – uczestnicy mają możliwość zadawania prowadzącemu pytań bezpośrednio lub na czacie.
Aby wziąć udział w szkoleniu musisz posiadać dostęp do Internetu, komputer z kamerą, głośnikami i mikrofonem.

 – podatek CIT –

Zapraszamy również na szkolenie:

Szkolenie poprowadzi:
Piotr Perkowski
Specjalista ds. podatków

Absolwent studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku finanse i rachunkowość oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa podatkowego ukończonych na Akademii Leona Koźmińskiego. Wieloletnie doświadczenie praktyczne w obszarze podatków zdobyte podczas pracy w wiodących firmach doradczych oraz na stanowiskach specjalistycznych i eksperckich w wewnętrznych działach podatkowych największych polskich i zagranicznych firm w branżach takich jak telekomunikacja, handel detaliczny czy energetyka. W trakcie kariery zawodowej uczestniczył w przeglądach podatkowych i projektach due dilligence, prowadził szkolenia podatkowe, sporządzał opinie, raporty, interpretacje indywidualne i pisma procesowe a także przygotowywał i wdrażał wewnętrzne procedury i instrukcje podatkowe. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie podatków dochodowych i cen transferowych. W trakcie certyfikacji na Doradcę Podatkowego.

Termin

luty 2021r.
Drugi Uczestnik: 0 zł.
Godzina:
17:00 – 21:00
Miejsce:
szkolenie online
Czas trwania
4 godziny zeg.
Cena brutto
450 PLN