Praca

główna księgowa

Do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynatora Zespołu Księgowych

Do Twoich podstawowych obowiązków Koordynatora należeć będzie:

  • koordynowanie pracy profesjonalnych ekspertów  księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac pracujących zdalnie, na zasadach B2B (obszar ksiąg handlowych lub książek przychodów i rozchodów)
  • wsparcie merytoryczne księgowych oraz techniczne, związane z obsługą programów i aplikacji księgowych
  • przeprowadzanie szkoleń z zasad, procedur oraz instrukcji
  • wsparcie księgowych w obsłudze klienta
  • udzielanie konsultacji księgowych
  • współpraca z zarządem firmy

Od naszego Koordynatora oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego, preferowane studia o kierunku finanse i  rachunkowość
  • znajomości języka angielskiego – poziom umożliwiający obsługę klienta
  • znajomości programu Comarch ERP Optima
  • kompetencji związanych z zarządzaniem zespołem
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu

Dlaczego warto do Nas dołączyć?

  • jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, o stabilnej pozycji na rynku
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu menadżerskiego
  • oferujemy elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
  • stanowisko koordynatora otwiera drogę do rozwoju, zarówno osobistego jak i merytorycznego
  • zapewniamy godne wynagrodzenie oraz pracę w przyjaznym środowisku, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

Jeśli interesuje Ciebie to stanowisko, wyślij nam swoje CV! praca@dwaplusjeden.com

W temacie proszę podać: Imię i nazwisko, stanowisko: „Koordynator Księgowych”

Możesz również przynieść swoje CV osobiście do naszego biura: Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 6/3

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się po 19.08.2019r.

Pracownika ds. Administracji Biura

Kluczowe zadania:

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura oraz wizerunek firmy
  • koordynowanie właściwego obiegu dokumentacji oraz przepływu informacji
  • obsługa korespondencji firmowej
  • skanowanie oraz układanie dokumentów księgowych oraz kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • pomoc przy organizacji spotkań i szkoleń firmowych
  • realizacja zamówień i zakupów biurowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej znajomości pakietu MsOffice
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych oraz chęci poznania wewnętrznych programów
  • skrupulatności w pracy z dokumentami
  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w zakresie własnych działań
  • elastyczności w działaniu

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • abonament medyczny
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach branżowych – z zakresu księgowości oraz kadr i płac
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

W temacie proszę podać: Imię i nazwisko, stanowisko: „Administracja Biura”