II konwent księgowych

8 czerwca 2018 | Gdańsk | Olivia Sky Club - Olivia Business Centre

Czy wiesz, że w czerwcu obchodzimy Dzień Księgowego? Przyjdź na Jedyny Konwent Księgowych w Polsce i świętuj wśród najlepszych!

DLA KOGO JEST KONWENT KSIĘGOWYCH?
  • Pracownicy działów księgowych,
  • Księgowi w biurach rachunkowych,
  • Właściciele biur rachunkowych
  • Absolwenci kierunków rachunkowość – finanse i kierunków ekonomicznych,
Zobacz filmy z poprzednich edycji
Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji
Program Akademii Księgowości
8:30
Rejestracja uczestników

… i pierwsza okazja do networkingu

8:50
Rozpoczęcie drugiej edycji Ogólnopolskiego Konwentu Księgowych
9:10
Jak ustalać i negocjować dobre ceny i umowy?

W trakcie wystąpienia uczestnicy poznają podstawy psychologii negocjacji, rodzaje postaw negocjacyjnych, dowiedzą się czym jest BATNA w negocjacjach i jak ją ustalać a także jak dobierać najbardziej efektywną strategię negocjacyjną w zależności od typu Klienta.

Dawid Stefaniak
Trener Biznesu, Psycholog, Coach oraz Iluzjonista, właściciel firmy Magia Sukcesu. Ekspert z zakresu psychologii sprzedaży, negocjacji, budowania wizerunku i marki osobistej. Autor badań nad wpływem temperamentu oraz osobowości człowieka na efektywność w życiu zawodowym. W trakcie swoich szkoleń krzewi zasadę, że jedynym ograniczeniem naszej efektywności jesteśmy my sami.

9:40
Standardy i procedury prowadzenia biura rachunkowego.

Pracownicy w firmie posiadają bardzo cenną wiedzę i umiejętności, które często przepadają wraz z ich odejściem. Zbudowanie procedur i ustandaryzowanie wiedzy pozwala na uniknięcie takiej sytuacji. Dzięki tej prelekcji poznają Państwo więcej powodów, dla których warto budować procedury i standardy w firmie.

Gabriela Brzezińska
Współzałożycielka marki 2+1, która wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów firm świadcząc usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe www.dwaplusjeden.com Prowadzi również Fundację Akademia Przedsiębiorczości. Inicjatywą pro społeczną 2+1 i Fundacji jest 2+1 Akademia Przedsiębiorczości, która poprzez swoje działania, jak organizowane konferencje, seminaria i warsztaty pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu i rozwoju kompetencji menadżerskich www.akademiaprzedsiebiorczosci.com Fundacja jest również inicjatorem projektu 2+1Akademia Księgowości, który ma na celu budowanie społeczności księgowych i podnoszenie kompetencji zawodowych www.akademiaksiegowosci.com Gabriela jest także autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców, menadżerów oraz księgowych o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością, zarządzaniem firmą i przywództwem. Wszystkie artykuły i opracowania można znaleźć na www.akademiaprzedsiebiorcy.com

10:10
Księgi podatkowe, jako szczególny dowód w kontroli celno-skarbowej i podatkowej

Podczas prelekcji wskażę odpowiedzi na pytania: Dlaczego prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i MSSF/MSR to za mało? Jakie są cele i wytyczne organów administracji skarbowej przy badaniu ksiąg w procesie weryfikacji rozliczeń podatkowych? Jak zminimalizować ryzyko popełnienia błędów w prowadzeniu ksiąg na potrzeby rozliczeń podatkowych? Jak zapewnić i obronić ( w razie sporu) rzetelność i niewadliwość ksiąg podatkowych? Czemu służy wzruszenie domniemań wiarygodności ksiąg podatkowych i jakie są jego skutki? Jak uchronić osoby odpowiedzialne za rozliczenia podatkowe przed zarzutami uszczupleń podatkowych i przed sankcjami karnymi? Gdzie szukać wsparcia?

dr Kalina Kunowska
Wieloletni doradca podatkowy. Ekspert Ordynacji podatkowej, VAT oraz strategii i bezpiecznej optymalizacji podatkowej. Pełnomocnik (obrońca) podatników przed organami podatkowymi i sądami (WSA i NSA). Autorka wielu ekspertyz, opinii i publikacji. Wykładowca wyższych uczelni oraz trener – szkolenia i warsztaty m.in. dla biur rachunkowych, głównych księgowych oraz przedsiębiorców i doradców podatkowych. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej d/s Doradztwa Podatkowego przy Ministrze Rozwoju i Finansów

10:40
Księgowy XXI wieku - czego potrzebuje klient a czego księgowy?

Podczas wydarzenia powiemy, jak wygląda sprawna komunikacja biura rachunkowego i jego klientów oraz ile można zyskać, wykorzystując nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgowych. Doradzimy także jak wykorzystać elektroniczne archiwum dokumentów w efektywnym zarządzaniu firmą oraz w biurze rachunkowym.

Patryk Oleszczuk
Specjalista ds. kluczowych klientów SaldeoSMART. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańskiego. Lider wielu zespołów sprzedażowych oraz projektowych. Kreator zmian w przedsiębiorstwach handlowo-usługowych.

10:50
PRZERWA z moderowanym networkingiem

Networking to proces, który prowadzimy w celu wymiany wzajemnych kontaktów w biznesie. Często jednak podczas zwykłych sesji networkingowych przeważnie rozmawiamy z osobami, które już znamy, zamiast poznawać nowe. A nie o to przecież chodzi ?
Mamy na to sposób – networking moderowany. Nie martw się więc, jeśli nie czujesz się komfortowo podchodząc do obcych ludzi – podczas Konwentu Księgowych będzie miło, aktywnie i inspirująco ?

11:25
„Żeby mi się chciało chcieć” - recepta na skuteczną motywację

W trakcie krótkiego, interaktywnego wykładu uczestnicy dowiedzą się, jak zwiększyć swoją wewnętrzną motywację do działania – w pracy i w życiu prywatnym. Poznają m.in. metodę błyskawicznej motywacji opracowaną przez dr Michaela Pantalona, która w znaczący sposób przyczynia się do zmiany nastawienia i uświadomienia sobie, dlaczego coś jest ważne. Celem prelekcji będzie uświadomienie uczestnikom, że każdy ma wystarczające pokłady motywacji, ale trzeba poznać sposoby, jak ją uaktywnić. Spotkanie wyzwoli w słuchaczach pragnienie pracy nad sobą w kontekście automotywacji i nastawienia na zmiany.

Beata Rychcik
Socjolożka, trenerka biznesu, coach, specjalistka PR, wykładowczyni przedmiotów biznesowych i społecznych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, autorka audycji radiowej w Radio Malbork pod nazwą Science Fiction 26000. Właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej pod nazwą Studio Socjoedukacji.

11:55
Limit w kosztach na usługi niematerialne - cel nowych regulacji.

W trakcie wykładu prelegent przedstawi zakres przedmiotowy i podmiotowy nowych przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Zostaną omówione zagrożenia i ryzyka związane z nowymi przepisami. Zwrócimy uwagę na to o czym należy pamiętać w przypadku świadczenia usług niematerialnych na rzecz podmiotów powiązanych w rozumieniu przepisów ustawy podatkowej.

Wioleta Biel
Doradca podatkowy nr 12310 Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie podatków dochodowych i międzynarodowych systemów podatkowych. Doświadczenie zdobywała m.in. w Deloitte Poland. Klientom BG Tax & Legal doradza głównie w przedmiocie prawidłowego rozliczania pracowników i implikacji podatkowych transgranicznych przepływów pieniężnych.

12:25
Jak dobrze i skutecznie komunikować się z klientem.

Nie możemy się nie komunikować. Jakość komunikacji w dzisiejszych czasach jest ściśle powiązana z sukcesem naszego biznesu. Podczas prelekcji odpowiemy na pytania: Dlaczego, z niektórymi komunikacja przebiega łatwo, a z innych uważamy za „trudnych”. Dowiemy się, w jaki sposób interpretować preferowane zachowania naszych klientów, oraz jak się z nimi efektywnie komunikować.

Adam Gęsich
Konsultant, coach (ICC) i trener, wykładowca Akademii Coachingu na Wyższej Szkole Bankowej, konsultant Extended DISC, praktyk Action Learning, ekspert RIGP w obszarze przedsiębiorczości i zarządzania. Ponad 15 lat aktywności w biznesie. Posiada praktyczne doświadczenia doradczo–szkoleniowe w zakresie: rozwoju firm (tworzenie i wdrażanie strategii), zespołów (współpraca, praca z celami, wartości), osób (efektywność osobista, rozwój kompetencji).

12:55
Roboty w księgowości – czym są i jak zacząć wdrażać je do swojego biura?

Piotr Kaczmarek
Dyrektor w spółce SmartMedia właściciela marki Pirxon, która od 13 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej. Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje współpracą z klientami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych. Ukończył studia na wydziale Informatyki, Telekomunikacji i Elektroniki Politechniki Gdańskiej, natomiast umiejętności biznesowe zdobywał na wydziale Zarządzania i Ekonomii tej samej uczelni. W roku 2009 został zaproszony do grupy inicjatywnej, której celem było zawiązanie klastra ICT na Pomorzu – dzięki jej działaniom klaster ICT zyskał status klastra kluczowego w województwie pomorskim, a obecnie skupia około 100 firm z sektora ICT. Prywatnie Piotr jest pasjonatom motocykli oraz starych samochodów.

13:10
PRZERWA z moderowanym networkingiem

Networking to proces, który prowadzimy w celu wymiany wzajemnych kontaktów w biznesie. Często jednak podczas zwykłych sesji networkingowych przeważnie rozmawiamy z osobami, które już znamy, zamiast poznawać nowe. A nie o to przecież chodzi ? Mamy na to sposób – networking moderowany. Nie martw się więc, jeśli nie czujesz się komfortowo podchodząc do obcych ludzi – podczas Konwentu Księgowych będzie miło, aktywnie i inspirująco ?

13:35
Split Payment w Polsce - dobrowolny czy obowiązkowy? Cel nowych regulacji

Zostaną omówione kwestie związane z nowelizacją przepisów ustawy o VAT z perspektywy przedsiębiorcy, który zdecyduje się skorzystać z mechanizmu split payment. Szczególną uwagę zwrócimy na kwestię jak przygotować się do wdrożenia mechanizmu podzielnej płatności.

Wojciech Gandurski
Radca prawny. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo. Ma ponad 9-letnie doświadczenie w kwestiach podatkowych, które między innymi zdobył pracując w firmach należących do tzw. Wielkiej Czwórki. Był zaangażowany w wiele projektów dotyczących przeglądów i analiz podatkowych (w tym w ramach badań sprawozdań finansowych) w szczególności w zakresie podatku CIT i VAT, których celem była identyfikacja ryzyk podatkowych oraz obszarów optymalizacji u podmiotów. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków w ramach kursów przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego oraz na indywidualne zlecenie dla działów finansowych podmiotów gospodarczych. Wykładowca na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

14:05
Do wypalenia jeden krok”, czyli jak nie poddać się stresowi i utrzymać równowagę, energię i siłę.

W dzisiejszych czasach kariera zawodowa stanowi duże wyzwanie. Bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, czy jesteś jej pracownikiem zawsze jest wiele spraw do załatwienia, decyzji do podjęcia. Trzeba być cały czas w pogotowiu, aby nic nam nie umknęło, nie zostało pominięte, bo może wpłynąć niekorzystnie na firmę. Ciągła presja, napięty grafik, zmiany przepisów, spotkanie za spotkaniem powodują, że zaczynamy tracić radość z tego co robimy. Coraz częściej rządzi nami stres, a my stajemy się bezsilni i nie wiemy ja sobie z nim poradzić. Wyzwania zawodowe zamiast dawać nam impuls do działania, sprawdzenia swoich możliwości przestają dawać nam satysfakcję i stają się stopniowo kulą u nogi. Brakuje nam energii i siły na kolejne zadania, które przychodzą jedno po drugim i nie pozwalają nam się zatrzymać. Podczas prelekcji skupimy się na: – czynnikach mogą budować odporność na stres – potrzebach i wartościach jakie na co dzień realizujemy również w pracy i jak mogą wpływać na stres a następnie wypalenie zawodowe, – w jaki sposób wykorzystać potrzeby i wartości do utrzymania równowagi, energii i siły aby nie popadać w codzienną spiralę stresu.

Katarzyna Jarząbek
Trener, psycholog, dyplomowany coach. Specjalizuje się w pracy z osobami, które czują się zmęczone prowadzeniem biznesu, chcą uporządkować swoje sprawy, odzyskać równowagę, energię i siłę, by na nowo tworzyć go z wielką odwagą i pasją. Jest też współorganizatorką projektu poznaj coaching i corocznej kampanii coachingowej pod tym samym tytułem.

14:35
Jak rozwijać biuro rachunkowe?

Wystąpienie organizatora wydarzenia

14:50
PRZERWA z moderowanym networkingiem

Networking to proces, który prowadzimy w celu wymiany wzajemnych kontaktów w biznesie. Często jednak podczas zwykłych sesji networkingowych przeważnie rozmawiamy z osobami, które już znamy, zamiast poznawać nowe. A nie o to przecież chodzi ? Mamy na to sposób – networking moderowany. Nie martw się więc, jeśli nie czujesz się komfortowo podchodząc do obcych ludzi – podczas Konwentu Księgowych będzie miło, aktywnie i inspirująco ?

15:20
Wizerunek eksperta, czyli jak zbudować własną markę.

Definicja eksperta a marka własna: Porozmawiamy o zaletach silnej marki osobistej oraz sposobach na promowanie swojej osoby. Omówimy podstawowe błędy popełniane przy budowaniu marki i odbudowa wizerunku oraz poznamy 10 dobrych rad przy budowaniu wizerunku.

Izabela Bednarska
Menager z doświadczenie w branży sprzedażowej, usługowej i edukacyjnej. Przez 15 lat skutecznie łączy marketing, komunikację i sprzedaż prowadząc własną działalność gospodarczą oraz realizując projekty w takich firmach jak Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, a w obecnej chwili Akademia Morska w Gdyni.

15:50
Fakturowanie - zmiany od 2018r.

Podczas prelekcji zostaną poruszone następujące treści: 1. Paragon z NIP 2. Faktura do paragonu 3. Faktury korygujące 4. Korekta faktury a wpływ na JPK 5. Wykreślanie podatnika z rejestru Vat

Zyta Klonowska
Jest certyfikowanym trenerem biznesu i Administracji Publicznej. Dyrektorem generalnym w firmie szkoleniowej. Zajmuje się doradztwem biznesowym, wdrożeniami oprogramowania księgowego, kadrowo-płacowego, handlowego, logistycznego, Symfonia, Insert, Optima Fakt. Prowadzi audyty zewnętrzne na zlecenie firm, korporacji, Administracji publicznej. Opracowuje na zlecenie klientów analizy finansowe. Wdraża oprogramowanie do obsługi analizy finansowej, Symfonia. Zajmuje się budżetowaniem i controlingiem. Pracowała na różnych szczeblach w przedsiębiorstwach i Administracji Publicznej, począwszy od asystenta prezesa spółki, księgowego, głównego księgowego i dyrektora finansowego. Prowadziła kontrole biznesowe na zlecenie organów administracji publicznej. Jest autorem wielu artykułów o tematyce podatkowej, prawniczej i ekonomicznej dla Biuletynu Polsko-Niderlandzkiego Stowarzyszenia Kulturalnego PNKV w Niderlandach. Na zlecenie organów Administracji Publicznej prowadzi kontrole gospodarki finansowej JST. Prowadzi szkolenia na organów Administracji publicznej. Posiada certyfikaty Głównego księgowego, audytora wewnętrznego, specjalisty ds. kadr i płac. Ukończyła szereg kursów specjalistycznych, m. in. kurs menedżerski na Politechnice Gdańskiej w ramach studiów MBA, kurs pedagogiczny dla wykładowców w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym oddział Gdańsk. Posiada certyfikat trenera i coacha. Od 2005 r. dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami szkoleń.: “Praca z ludźmi, to moja pasja. Lubię pomagać innym”

16:20
Księgowy w epoce RODO, czyli jak bezpiecznie zarządzać danymi osobowymi.

Otoczenie prawne: RODO, czyli zasady przetwarzania, podstawy prawne przetwarzania, role w procesie przetwarzania, ryzyka przetwarzania. Aspekt wewnętrzny: środki techniczne i organizacyjne, inspektor ochrony danych, obowiązki dokumentacyjne w organizacji. Aspekt zewnętrzny: umowy powierzenia, współpraca z organem nadzorczym i realizacja praw podmiotów danych.

Tomasz Będzimirowski
Radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych LL.M. in International Commercial Law w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Specjalizuje się we wsparciu prawnym dla branż kreatywnych, handlu elektronicznego oraz nowoczesnych technologii. Doświadczenie zdobywał w spółkach trójmiejskich prowadzących działalność o zasięgu międzynarodowym takich jak VECTOR, GetResponse i ADVA Optical Networking. Partner w kancelarii BRIEF&CASE, aktywnie angażuje się w działalność dydaktyczną i szkoleniową, w tym w dziedzinie ochronny danych osobowych – studia podyplomowe na Akademii Pomorskiej w Słupsku dedykowane, odpowiednio, dla pracowników oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz dla przyszłych menadżerów działów personalnych, prelekcje w ramach Akademii Przedsiębiorczości organizowanej przez gdańską Fundację Akademii Przedsiębiorczości, a także warsztaty dla klientów kancelarii BRIEF&CASE.

16:50
ZAKOŃCZENIE

Podziękowania, rozwiązania konkursu i zakończenie II edycji Konwentu Księgowych.

Prelegenci
Gabriela Brzezińska
Współzałożycielka marki 2+1

Współzałożycielka marki 2+1 - DwaPlusJeden Sp.z o.o., która wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe.
Jedną z ważnych inicjatyw 2+1 jest Akademia Przedsiębiorczości, która poprzez swoje działania, jak organizowane konferencje, seminaria i warsztaty pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu i rozwoju kompetencji menadżerskich.

Dzięki inicjatywie Akademia Księgowości buduje wspierającą się społeczność księgowych www.akademiaksiegowosci.com
Jest również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców menadżerów oraz księgowych o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem.

Więcej
Dawid Stefaniak
Trener biznesu, psycholog.

Trener biznesu, psycholog, coach, iluzjonista, wykładowca, specjalista z zakresu komunikacji niewerbalnej oraz doradztwa wizerunkowego.
Współtwórca projektu Progressment mającego na celu przekazywania praktycznej wiedzy psychologicznej dla kształtowania kompetencji biznesowych i społecznych. Autor wielu programów szkoleniowych z zakresu psychologii sprzedaży, psychologii motywacji i osiągania celów, psychologii komunikacji niewerbalnej, negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej. Autor badań nad wpływem temperamentu oraz osobowości człowieka na efektywność w życiu zawodowym.
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Psychologia ze specjalizacją w Psychologii Organizacji i Zarządzania. Doświadczenie w wystąpieniach publicznych zdobywał jako magik-iluzjonista oraz członek Krajowego Klubu Iluzjonistów, prowadząc występy magiczne na terenie całej Polski. Wiedzę i techniki z zakresu prowadzenia szkoleń oraz sprzedaży przyswajał pracując w największych firmach i korporacjach działających na rynku polskim i zagranicznym. W trakcie swoich szkoleń krzewi zasadę, że jedynym ograniczeniem naszej efektywności jesteśmy my sami.
www.magiasukcesu.pl

Więcej
Wioleta Biel
Prezes spółki doradztwa podatkowego BG Tax; Legal

Licencjonowany doradca podatkowy (nr licencji 12310) i prezes spółki doradztwa podatkowego BG Tax; Legal.
Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Zarówno pracę magisterską, jak i dyplomową pisała o międzynarodowych systemach podatkowych. Z wykształcenia prawnik, z zawodu licencjonowany doradca podatkowy z ponad 8-letnim doświadczeniem w pracy dla największych spółek w Polsce.

Doświadczenie zdobywała m.in. w Deloitte – jednej z największych spółek świadczących usługi doradztwa podatkowego na świecie. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz międzynarodowym doradztwie podatkowym. Asystowała przy wielu transakcjach restrukturyzacyjnych zarówno z wykorzystaniem podmiotów prawa polskiego, jak i prawa obcego. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków dochodowych, międzynarodowych systemów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych. Wykładowca na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Więcej
Wojciech Gandurski
Partner w spółce BG TAX sp. z o.o.

Wojciech Gandurski, radca prawny Partner w spółce BG TAX sp. z o.o. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo. Ma ponad 8-letnie doświadczenie w kwestiach podatkowych, które między innymi zdobył pracując w firmach należących do tzw. Wielkiej Czwórki. Był zaangażowany w wiele projektów dotyczących przeglądów i analiz podatkowych (w tym w ramach badań sprawozdań finansowych) w szczególności w zakresie podatku CIT i VAT, których celem była identyfikacja ryzyk podatkowych oraz obszarów optymalizacji u podmiotów.
Prowadzi szkolenia z zakresu podatków w ramach kursów przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego oraz na indywidualne zlecenie dla działów finansowych podmiotów gospodarczych.

Więcej
Tomasz Będźmirowski
Radca prawny

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych LL.M. in International Commercial Law w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Specjalizuje się we wsparciu prawnym dla branż kreatywnych, handlu elektronicznego oraz nowoczesnych technologii. Doświadczenie zdobywał w spółkach trójmiejskich prowadzących działalność o zasięgu międzynarodowym takich jak VECTOR, GetResponse i ADVA Optical Networking.

Partner w kancelarii BRIEF&CASE, aktywnie angażuje się w działalność dydaktyczną i szkoleniową.

Więcej
Patryk Oleszczuk
SaldeoSMART

Patryk Oleszczuk
Specjalista ds. kluczowych klientów SaldeoSMART.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańskiego. Lider wielu zespołów sprzedażowych oraz projektowych. Kreator zmian w przedsiębiorstwach handlowo-usługowych.

Więcej
Adam Gęsich
Konsultant, coach (ICC) i trener

Konsultant, coach (ICC) i trener, wykładowca Akademii Coachingu na Wyższej Szkole Bankowej, konsultant Extended DISC, praktyk Action Learning, ekspert RIGP w obszarze przedsiębiorczości i zarządzania. Ponad 15 lat aktywności w biznesie. Posiada praktyczne doświadczenia doradczo–szkoleniowe w zakresie: rozwoju firm (tworzenie i wdrażanie strategii), zespołów (współpraca, praca z celami, wartości), osób (efektywność osobista, rozwój kompetencji).

Więcej
Izabela Bednarska
Manager

Manager z doświadczenie w branży sprzedażowej, usługowej i edukacyjnej. Przez 15 lat skutecznie łączy marketing, komunikację i sprzedaż prowadząc własną działalność gospodarczą oraz realizując projekty w takich firmach jak Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, a w obecnej chwili Akademia Morska w Gdyni.

Więcej
Katarzyna Jarząbek
Psycholog

Trener, psycholog, dyplomowany coach. Specjalizuje się w pracy z osobami, które czują się zmęczone prowadzeniem biznesu, chcą uporządkować swoje sprawy, odzyskać równowagę, energię i siłę, by na nowo tworzyć go z wielką odwagą i pasją. Jest też współorganizatorką projektu poznaj coaching i corocznej kampanii coachingowej pod tym samym tytułem.

Więcej
Kalina Kunowska
Wieloletni doradca podatkowy

Wieloletni doradca podatkowy. Ekspert Ordynacji podatkowej, VAT oraz strategii i bezpiecznej optymalizacji podatkowej. Pełnomocnik (obrońca) podatników przed organami podatkowymi i sądami (WSA i NSA). Autorka wielu ekspertyz, opinii i publikacji. Wykładowca wyższych uczelni oraz trener – szkolenia i warsztaty m.in. dla biur rachunkowych, głównych księgowych oraz przedsiębiorców i doradców podatkowych. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej d/s Doradztwa Podatkowego przy Ministrze Rozwoju i Finansów

Więcej
Beata Rychlik
Socjolożka

Socjolożka, trenerka biznesu, coach, specjalistka PR, wykładowczyni przedmiotów biznesowych i społecznych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, autorka audycji radiowej w Radio Malbork pod nazwą Science Fiction 26000.
Właścicielka firmy szkoleniowo - doradczej pod nazwą Studio Socjoedukacji.

Więcej
Piotr Kaczmarek
Dyrektor w spółce SmartMedia, właściciela marki Pirxon

Dyrektor w spółce SmartMedia, właściciela marki Pirxon, która od 13 lat z powodzeniem wprowadza rozwiązania IT w polskich i zagranicznych firmach, a także w administracji publicznej.
Odpowiada za rozwój biznesu i kieruje współpracą z klientami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu doskonale identyfikuje obszary działalności i procesy, które mogą zostać usprawnione oraz wygenerować oszczędności poprzez wdrożenie różnorodnych rozwiązań informatycznych.
Ukończył studia na wydziale Informatyki, Telekomunikacji i Elektroniki Politechniki Gdańskiej, natomiast umiejętności biznesowe zdobywał na wydziale Zarządzania i Ekonomii tej samej uczelni. W roku 2009 został zaproszony do grupy inicjatywnej, której celem było zawiązanie klastra ICT na Pomorzu - dzięki jej działaniom klaster ICT zyskał status klastra kluczowego w województwie pomorskim, a obecnie skupia około 100 firm z sektora ICT.
Prywatnie Piotr jest pasjonatom motocykli oraz starych samochodów.

Więcej
Organizatorzy
Partner główny
Partner strategiczny
Partnerzy
Patronat
Eksperci