O 2+1

Jakość to nasz priorytet

W naszej działalności 2+1 absolutnym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi klientów. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Dodatkową pomocą są dla nas ciągle rozwijane narzędzia informatyczne, które ułatwiają naszym klientom współpracę z naszym biurem. Jednak kluczem do sukcesu jest doskonały zespół ludzi.

Dla kogo jesteśmy?

2+1 dla Przedsiębiorców

 • Outsourcing usług księgowych
 • Outsourcing usług kadrowo-płacowych
 • Rekrutacje i selekcję kadry do działów księgowych i biur rachunkowych
 • Konferencje, szkolenia, warsztaty dla Przedsiębiorców we współpracy z Fundacją Rozwoju Kompetencji Zawodowych i Przedsiębiorczości

W świadczeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych jesteśmy ukierunkowani na pełną obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych, jawnych, cywilnych, a także stowarzyszeń, fundacji, start-up, osób prowadzących działalność gospodarczą. 2+1 świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Swoje usługi oferujemy Przedsiębiorcom na terenie całej Polski.

 

 

Podmiotom zagranicznym zainteresowanym uruchomieniem działalności w Polsce oferujemy usługi w zakresie założenia spółki, doradztwa księgowego i gospodarczego.

Oferujemy także usługi z zakresu rachunkowości zarządczej, w ramach których przygotowujemy dla Klientów raporty o różnych stopniach złożoności, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Z dużymi sukcesami organizujemy coroczną konferencję w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, w której uczestniczą przedsiębiorcy z Trójmiasta i okolic.

 

 

2+1 na wyciągnięcie ręki

2+1 oferuje nowoczesne produkty i usługi. Stale doskonalimy stosowane przez nas technologie usług elektronicznych  i dlatego jesteśmy na wyciągnięcie ręki przez 24 godziny na dobę. Bez względu na to, z których usług korzystasz, zawsze możesz liczyć na dostępność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. To nasze priorytety, bez przestrzegania których nie wdrażamy żadnej nowej usługi.

Opiekunowie Klientów to dedykowani księgowi do Twojej firmy na terenie całej Polski, którzy koncentrują się na zapewnianiu wysokiej jakości i efektywnej obsługi przy zastosowaniu najlepszych praktyk i zintegrowanych narzędzi do prowadzenia księgowości.

2+1 jest firmą o ustabilizowanej pozycji w Polsce.  Oferta 2+1 skierowana jest do Klientów, którzy oczekują indywidualnego podejścia do Klienta, wysokiego poziomu usług, doradztwa oraz przejrzystej i łatwo dostępnej informacji o wynikach finansowych oraz podatkowych swojej firmy.

Wysoką jakość naszych usług uzyskujemy dzięki:

 • Kadrze 2+1 – współpracujemy z osobami posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie potrzebne na dane stanowisko pracy,
 • Doskonaleniu procesów biznesowych,
 • Systemowi szkoleń specjalistycznych twardych oraz szkoleń miękkich,
 • Standardom Jakości Obsługi Klienta,
 • Wykorzystywaniu narzędzi online i mobile.

2+1 dla Księgowych

 • Dzięki Ogólnopolskiemu Programowi Partnerskiemu 2+1 współpracujemy z księgowymi w całej Polsce. Jeżeli jesteś księgową lub księgowym i myślisz o własnym biurze rachunkowych lub masz już biuro a chcesz zwiększyć portfel Klientów to zapraszamy do kontaktu
 • Rekrutacje i selekcję kadry do działów księgowych i biur rachunkowych
 • Konferencje, szkolenia, warsztaty dla Księgowych. Nasz ogólnopolski projekt to Akademia Księgowości, dzięki któremu budujemy społeczność Księgowych i wspieramy branżę outsourcingu usług księgowych
Korzystaj z naszej wiedzy Odwiedź bloga
ZOBACZ BLOGA
Chcesz dowiedzieć się więcej
o naszej ofercie?
SKONTAKTUJ SIĘ