O 2+1

Poznajmy się

Poznaliśmy bardzo wielu Przedsiębiorców, którym od myślenia o księgowości i podatkach robi się gorąco. Nie chcą się tym zajmować gdyż chcą się skupić na prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu. Księgowość nie jest dla nich najwyższym priorytetem tylko rozwój i wzrost firmy. Więc skąd u nas pomysł na prowadzenie takiej firmy? Jesteśmy ludźmi o silnej potrzebie niezależności. Zawszy była nam bliska ekonomia, takie skończyliśmy studia i bardzo podobały się nam rachunkowość i podatki. Zdobywanie wiedzy w tych dziedzinach przychodziło i przychodzi nam łatwo i bardzo lubimy kontakt z ludźmi. Ktoś musi zaopiekować się tym obszarem w firmie i pomóc Przedsiębiorcom więc jesteśmy.

Skąd decyzja aby wspólnie prowadzić firmę rodzinną? Nigdy się nad tym nie zastanawialiśmy i nie wahaliśmy, to przyszło naturalnie. Zawsze zgadzaliśmy się w naszych wizjach i pomysłach. Świetnie się uzupełniamy za równo w życiu zawodowym jak i prywatnym.

W budowaniu naszej firmy nigdy nie stawialiśmy na tworzenie naszej marki osobistej, zawsze najważniejsze było dla budowanie silnej organizacji, opartej na trwałych i solidnych fundamentach, dążącej do ciągłego rozwijania się. Nie jesteśmy też korporacją, która jest nastawiona na maksymalizację swoich zysków. Przekonaliśmy się, że dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie dać dobre usługi naszym klientom jakich sami byśmy oczekiwali oraz że rozwijanie własnej firmy rodzinnej jest najlepszą pracą jaką mogliśmy wybrać.

Od początku stawiamy na dobry kontakt z ludźmi i dlatego najwyższa jakość obsługi klientów i poziom merytoryczny naszej pracy jest naszym absolutnym priorytetem. Jest to możliwe dzięki doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej naszej kadrze pracowniczej. Dodatkowo ważne jest dla nas ciągłe rozwijane narzędzi informatycznych, które ułatwiają naszym klientom, jak i naszym księgowym współpracę z naszym biurem.


Gabriela i Rafał Brzezińscy

Dla kogo jesteśmy?

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Oferujemy:

  • Współpracę księgową opartą na jasnych i przejrzystych zasadach, o wysokim poziome merytorycznym
  • Usługi kadrowo-płacowe
  • Konsultacje, które są wsparciem księgowym i podatkowym dla nowych firm i początkujących przedsiębiorców

W świadczeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych jesteśmy ukierunkowani na pełną obsługę spółek z kapitałem polskim oraz z kapitałem zagranicznym, spółek z o.o., spółek akcyjnych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych, jawnych, cywilnych, a także stowarzyszeń, fundacji, start-up, osób prowadzących działalność gospodarczą. 2+1 świadczy również usługi dla klientów indywidualnych w zakresie sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Swoje usługi oferujemy na terenie całej Polski.

 

 

Co piszą nasi klienci?

 

Chcesz założyć firmę? Księgowość u nas otrzymasz na wyciągnięcie ręki

Oferujemy nowoczesne produkty i usługi. Stale doskonalimy stosowane przez nas technologie usług elektronicznych  i dlatego jesteśmy na wyciągnięcie ręki przez 24 godziny na dobę. Bez względu na to, z których usług korzystasz, zawsze możesz liczyć na dostępność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo.

Opiekunowie Klientów to dedykowani księgowi do Twojej firmy, którzy pracują dla naszych klientów na terenie całej Polski. Koncentrują się na zapewnianiu wysokiej jakości i efektywnej obsługi przy zastosowaniu najlepszych praktyk i zintegrowanych narzędzi do prowadzenia księgowości.

Potrzebujesz się skonsultować przed założeniem firmy?  Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy oczekują indywidualnego podejścia do Klienta, wysokiego poziomu usług, doradztwa oraz przejrzystej i łatwo dostępnej informacji.

W naszej pracy główny nacisk kładziemy na jakość i dobry kontakt z Klientem

  • Współpracujemy z osobami posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie potrzebne na dane stanowisko pracy aby zapewnić jak najlepszą jakość pracy
  • Doskonalimy nasze procesy biznesowe aby pracę wykonywać sprawnie
  • Szkolimy się aby mieć cały czas aktualną wiedzę
  • Stawiamy na dobre standardom jakości obsługi klienta, żeby mieć jak najlepszy kontakt z Przedsiębiorcami
  • Dostosowujemy do oczekiwań rynku usług księgowych dla Przedsiębiorców

DLA KSIĘGOWYCH

  • Dzięki Ogólnopolskiemu Programowi Partnerskiemu współpracujemy z księgowymi w całej Polsce. Jeżeli jesteś księgową lub księgowym i myślisz o własnym biurze rachunkowych lub masz już biuro a chcesz zwiększyć portfel Klientów to zapraszamy do kontaktu
  • Rekrutacje i selekcję kadry do działów księgowych i biur rachunkowych
Korzystaj z naszej wiedzy Odwiedź bloga
ZOBACZ BLOGA
Chcesz dowiedzieć się więcej
o naszej ofercie?
SKONTAKTUJ SIĘ