Ogólnopolski
Program Partnerski 2+1

dla Księgowych oraz Specjalistów ds. Kadr i Płac

Pracujesz w księgowości?
Jesteś Specjalistą ds. kadr i płac?

Planujesz założyć własną firmę , własne biuro rachunkowe ale nie masz jeszcze klientów?
A może masz już swoją firmę, swoje biuro rachunkowe i chcesz zwiększyć portfel klientów?

Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Dodatkowym atutem jest znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima oraz języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Wyślij zgłoszenie

Pracuj z nami zdalnie

Jesteś Księgową, Księgowym, Specjalista ds. Kadr i Płac a do tego chcesz mieć więcej swobody w organizowaniu swojego czasu pracy, rozwijaniu kariery? Myślisz o własnej firmie, własnym biurze rachunkowym i budowaniu bazy swoich klientów? Jeśli tak,  to Ogólnopolski Program Partnerski 2+1 będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Z nami możesz pracować zdalnie, gdzie chcesz, np. w swoim biurze, w przestrzeni coworking i w domu. Pracując w domu oszczędzasz czas na dojazd do pracy, bez stania w korkach.

Stałe godziny pracy w biurze i codzienna rutyna to zabójstwo Twojego potencjału. Nie każdy jest przystosowany do takiego trybu, dlatego zdalna praca to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną elastycznych godzin wykonywania zawodu. Wbrew pozorom nawet mniejsza liczba przepracowanych godzin może być bardziej efektywna, ponieważ lepiej zagospodarujesz swój czas i jednocześnie poczujesz się spełniona realizując swoje pasje.

Praca zdalna to także duża szansa dla młodych rodziców, którzy dzięki temu mogą pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi. Oferując pracę zdalną wpieramy młodych rodziców i dajemy im możliwość rozwoju.

Z dużymi sukcesami organizujemy coroczną konferencję w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, w której uczestniczą przedsiębiorcy z Trójmiasta i okolic.

‍Rozwijaj swoje Biuro Rachunkowe – Rozwijaj swoją Firmę

Jeżeli jesteś Właścicielem Biura Rachunkowego, Specjalistą ds. Kadr i Płac i chcesz zwiększyć portfel klientów lub planujesz zmiany i zastanawiasz się jak założyć biuro rachunkowe, jak pozyskać nowe zlecenia, zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego 2+1.

Szkolenia wstępne i bieżąca pomoc

Program Partnerski obejmuje szkolenia wstępne z procedur, z obsługi klienta, a także będziesz mieć koordynatora, który będzie się z Tobą dzielił wiedzą i doświadczeniem.

Nauczymy Cię również pracy z nowoczesnym oprogramowaniem. Podczas trwania Programu Partnerskiego będziesz mieć możliwość uczestniczenia w przygotowywanych przez nas warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych z zakresu rachunkowości i podatków.

Wsparcie w marketingu i sprzedaży

Internet i media społecznościowe

Będziemy prowadzić działania marketingowe i sprzedażowe w celu zbudowania dla Ciebie optymalnej Bazy Klientów.

Mamy dobrze zbudowaną stronę internetową, prowadzimy aktywne działania w Social Mediach (m.in. Facebook,  LinkedIn),  piszemy bloga eksperckiego, cyklicznie wysyłamy newslettery do zbudowanej listy odbiorców.

www.dwaplusjeden.com
https://www.facebook.com/eksperciksiegowosci/

Budowanie relacji z przedsiębiorcami

Marketing i sprzedaż budujemy w oparciu o relacje z przedsiębiorcami na organizowanych przez nas warsztatach, szkoleniach i konferencjach.

Aplikuj już teraz! Rozpocznij proces rekrutacji już teraz!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do Programu Partnerskiego 2+1

Korzyści ze współpracy w Programie Partnerskim

  • Nie musisz inwestować dziesiątek tysięcy złotych aby zacząć prowadzić własną działalność gospodarczą lub żeby powiększyć portfel klientów. Wystarczy, że będziesz mieć własny komputer i telefon służbowy
  • Pracujesz na naszych narzędziach i systemach finansowo – księgowych dzięki czemu nie ponosisz kosztów ich zakupu i bieżącego utrzymania
  • Sam decydujesz jaki rodzaj klientów chcesz obsługiwać
  • Zbudujemy dla Ciebie bazę Klientów
  • My zajmiemy się marketingiem i pozyskiwaniem klientów
  • Sam będziesz organizować swój czas pracy
  • Będziesz mieć zapewnione szkolenia i wsparcie koordynatora
  • Będziesz pracować z rozpoznawalną marką
  • Nie musisz mieć własnego lokalu, biura
  • Możesz korzystać z naszych biur i sal spotkań z klientami
Korzystaj z naszej wiedzy Odwiedź bloga
ZOBACZ BLOGA
Zadzwoń i umów się
na spotkanie!
Doradca ds. rekrutacji i szkoleń

+48 789 409 253
programpartnerski@dwaplusjeden.com