Webinar – Zmiana i rozwiązanie umowy o pracę, zwolnienia grupowe, odprawy. Jak zmienić i rozwiązać umowę, aby nie narazić się na pozew.

08.05.2020, godz. 10.00, webinar, cena: 30 zł

Jak prawo pracy reguluje ważne aspekty związane ze zmianą i rozwiązywaniem umów o pracę oraz co nowego w tym zakresie proponuje Tarcza Antykryzysowa.

rozwiązanie umwy o pracę

Prowadzisz swoją firmę? Zajmujesz się w firmie kadrami? Jesteś księgową lub specjalistą od kadr i płac?

Podczas webinaru dowiesz się jak prawo pracy reguluje ważne aspekty związane ze zmianą i rozwiązywaniem umów o pracę oraz co nowego w tym zakresie proponuje Tarcza Antykryzysowa.

Program spotkania:

 • Przyczyny uzasadniające rozwiązanie umowy o pracę na czas nieokreślony w orzecznictwie.
 • Odrębności związane z rozwiązywaniem stosunku pracy w związku z COVID-19.
 • Rozwiązanie umowy w przypadku pracy zdalnej, najczęściej popełniane błędy.
 • Odprawy z tytułu zwolnień grupowych – kiedy i dla kogo?
 • Czy Tarcza Antykryzysowa coś zmienia w zakresie zwolnień grupowych i odpraw?

Dowiedz się jak poruszać się w przepisach prawa pracy aby nie popełnić błędu przy zmianie lub rozwiązaniu umowy o pracę.

Spotkanie będzie miało formę interaktywną. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania prowadzącemu pytań na czacie.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy posiadać komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu.

Dla Klientów 2+1 eksperci księgowości oraz Partnerów ten webinar jest bezpłatny.

Warunkiem rezerwacji miejsca przez osoby nie będące Klientami i Partnerami jest dokonanie wpłaty 30 zł w terminie do 07.05.2020r, do godz. 13.00

Dane do przelewu:

FUNDACJA ROZWOJU KOMPETENCJI ZAWODOWYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
ul. Jaśkowa Dolina 6/3, 80 – 252 Gdańsk,
numer rachunku: 83114020040000350277544918

 

Zapraszamy do udziału!

  Formularz zamówienia nagrania z webinaru

  [textarea message class:text-area class:flexed class:w-input "Proszę o udostępnienie nagrania spotkania z Doradca Podatkowym - Polski Ład a składki zdrowotne przedsiębiorców w różnych formach opodatkowania i pobierania wynagrodzeń ze spółki. ]


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Wymiana informacji może angażować dane osobowe – więcej o ochronie prywatności w Polityce Prywatności.

   

  Fundacja Rozwoju Kompetencji Zawodowych i Przedsiębiorczości