Masz jakieś pytanie dotyczące webinaru? Skontaktuj się z nami:

szkolenia@dwaplusjeden.com

tel:+48789409253

  Formularz zamówienia nagrania z webinaru

  [textarea message class:text-area class:flexed class:w-input "Proszę o udostępnienie nagrania spotkania z Doradca Podatkowym - Polski Ład a składki zdrowotne przedsiębiorców w różnych formach opodatkowania i pobierania wynagrodzeń ze spółki. ]


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Wymiana informacji może angażować dane osobowe – więcej o ochronie prywatności w Polityce Prywatności.

  Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia na kurs 2+1. W ciągu 7 dni skontaktujemy się.
  Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie.