Kontakt z 2+1

2+1 Tradycyjne i Online

- biuro rachunkowe -


KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE, BEZPŁATNE KONSULTACJE KSIĘGOWE I ZAKŁADANIE FIRM, WIRTUALNA ASYSTENTKA

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów księgowości. Dla naszych Klientów pracujemy na terenie całej Polski w systemie pracy online i tradycyjnie.

Dzięki Dokumentom Online nie ma dla nas znaczenia, w którym mieście Polski mieszkasz i pracujesz.

Zapraszamy do współpracy!

Gdzie jesteśmy?
DwaPlusJeden sp. z o.o.

ul. Jaśkowa Dolina 6/3
80-252 Gdańsk
T: 784 955 666
kontakt@dwaplusjeden.com

Godziny pracy
poniedziałek - piątek godz. 8.00 - 16.00
Doradca Biznesowy
Doradca ds. rekrutacji i szkoleń, program partnerski 2+1

Dane firmy:
KRS: 0000337896
NIP: 9571027161
REGON: 220878293
Nr rachunku bankowego:
BNP PARIBAS 68175000120000000013837578

Biuro Obsługi Klienta i nasz Sekretariat:
T: +48 797 480 922
bok@dwaplusjeden.com

 

 – biuro rachunkowe –

Kontakt do naszego Doradcy w sprawie oferty:

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dziękujemy za przysłanie zapytania.
W ciągu 5 dni skontaktujemy się w sprawie przedstawienia oferty.
Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie.