Formularz zapisów na bezpłatne konsultacje

Formularz zapisu na bezpłatne konsultacje księgowe dla Firm

Konsultacje księgowe dla Firm mogą odbyć się osobiście – w Biurze 2+1 w Gdańsku
lub ONLINE

Więcej informacji o możliwości skorzystania z Pierwszej Bezpłatnej Konsultacji otrzymasz od naszego Doradcy.
Skontaktuj się: tel.:+48784955666, kontakt@dwaplusjeden.com

Zarezerwuj termin Spotkania z Doradcą!
Pola oznaczone znakiem * są wymagane


Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Dziękujemy za przysłanie zgłoszenia na Bezpłatne Konsultacje Księgowe.
W ciągu 5 dni skontaktujemy się w sprawie umówienia terminu.
Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Przez 16 lat współpracowaliśmy z ponad 2000 przedsiębiorców i spółek
Nasi Księgowi pracują na terenie całej Polski
Obsługujemy Klientów z całej Polski
W naszych wydarzeniach wzięło udział setki przedsiębiorców
W latach 2019-2020 udzieliliśmy już ponad 100 godzin bezpłatnych konsultacji księgowych
Napisaliśmy ponad 300 artykułów i opracowań dla przedsiębiorców
Pracując na dokumentach elektronicznych chronimy środowisko
Chcesz dowiedzieć się więcej
o naszej ofercie?
SKONTAKTUJ SIĘ