KUP DOSTĘP – Jaką formę opodatkowania wybrać w 2022r.? – zasady ogólne, ryczałt ewidencjonowany, CIT estoństki – Nagranie webinaru plus materiały

Kup dostęp do nagrania i materiały w cenie 55 zł

Wysłuchaj Doradcy Podatkowego - Jaka forma opodatkowania będzie bardziej korzystna w roku 2022.

Kup dostęp i obejrzyj nagranie ze spotkania z Doradcą Podatkowym. Wraz z nagraniem otrzymasz prezentację ze spotkania  zawierającą szczegółowe informacje, wyjaśnienia i przykłady.

Z nagrania dowiesz się co będzie dla podatnika bardziej opłacalne – skala podatkowa, podatek liniowy czy ryczałt ewidencjonowany. Jakie zmiany zaszły w rozliczaniu się CIT-em estońskim, które spółki mogą korzystać z tej formy opłacania podatku.

Program spotkania:

 • Porównanie form opodatkowania pod względem ich opłacalności
 • Zmiany w opodatkowaniu na zasadach ogólne (skala podatkowa, podatek liniowy), ryczałcie ewidencjonowanym
 • CIT estoński na nowych zasadach od 01.01.2022
 • Ulga dla klasy średniej – kto może korzystać i na jakich warunkach

Wszystkie informacje zostały podane w przystępny sposób i zobrazowane na przykładach.

Webinar poprowadzi:

Małgorzata Trzęsimiech – doradca podatkowy (nr wpisu 12907) oraz adwokat (nr wpisu WAW/Adw/7694). Posiada kompleksowe doświadczenie w zakresie podatku VAT, PIT, CIT (w tym kompleksowe wsparcie przedsiębiorców oraz księgowych przy zmianach w przepisach), przygotowania analiz dla podatników dotyczących dogodnej formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, wsparcia w analizie dotyczącej zmiany modelu działalności (przekształcenia / podziały / aporty), reprezentowania podatnika w postępowaniu podatkowym / kontroli podatkowej / czynnościach sprawdzających.

 

Warunkiem zakupu nagrania z webinaru wraz materiałami jest dokonanie opłaty 55 zł.

Wypełnij formularz, zapłać 55 zł. Po zarejestrowaniu płatności w banku otrzymasz dostęp do webinaru z materiałami.

Dane do przelewu:

FUNDACJA ROZWOJU KOMPETENCJI ZAWODOWYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
ul. Jaśkowa Dolina 6/3, 80 – 252 Gdańsk,
numer rachunku: 83114020040000350277544918

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko/ nazwę firmy oraz webinar 2 .

 

Kup dostęp !

  Formularz zamówienia nagrania z webinaru

  [textarea message class:text-area class:flexed class:w-input "Proszę o udostępnienie nagrania spotkania z Doradca Podatkowym - Polski Ład a składki zdrowotne przedsiębiorców w różnych formach opodatkowania i pobierania wynagrodzeń ze spółki. ]


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Wymiana informacji może angażować dane osobowe – więcej o ochronie prywatności w Polityce Prywatności.

   

  Sprawdź też nagranie z webinaru:

  Webinar – Polski Ład a składki zdrowotne przedsiębiorców w różnych formach opodatkowania i pobierania wynagrodzeń ze spółki

   

  Sprawdź też szkolenie:

  Polski Ład – Rozliczenie podatkowe, ZUS jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej z uwzględnieniem zmian w podatkach od 01.01.2022 – praktyczne warsztaty – 2 dni

  Polski Ład 2022 – zmiany zasad w naliczaniu wynagrodzeń

  Fundacja Rozwoju Kompetencji Zawodowych i Przedsiębiorczości