Rozliczenie podatkowe, ZUS jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej z uwzględnieniem zmian w podatkach od 01.01.2022 – praktyczne warsztaty – 2 dni

Rodzaj szkolenia:

Na szkolenie zapraszamy:

Na szkolenie zapraszamy księgowych chcących rozwinąć lub zaktualizować umiejętności w zakresie rozliczania podatkowego osób prowadzących działalność gospodarczą i rozliczających się w formie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Szkolenie jest skierowane również do osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy samodzielnie zamierzają prowadzić księgowość swojej firmy.

Na szkoleniu poznasz praktyczne zasady rozliczeń podatkowych w działalności gospodarczej, spółce cywilnej po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu. Przeprowadzimy przez proces rozliczeń od powstania firmy, wprowadzenia dokumentu do systemu księgowego do naliczenia podatku oraz składek ZUS. Szkolenie ma charakter warsztatowy i jest prowadzone w oparciu o aktualne i zmieniające się przepisy prawa.

Zajęcia prowadzone są w wygodnej formie spotkania online. Mają formę interaktywną – Uczestnicy mają możliwość rozmawiania z prowadzącym, zadawania pytań na czacie i w razie potrzeby udostępniania własnego pulpitu.

Aby w pełni i efektywnie skorzystać z zajęć online trzeba posiadać sprzęt (komputer, laptop) wyposażony w mikrofon i kamerę.

Szkolenie jest skierowane do księgowych specjalizujących się w rozliczaniu działalności gospodarczej, spółki oraz do osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy samodzielnie zamierzają prowadzić księgowość swojej firmy.

Program i wiedza, którą zdobędziesz podczas szkolenia:

  • Rodzaje form opodatkowania – zasady rozliczeń podatkowych oraz ZUS
  • Rodzaje sposobów płacenia podatku dochodowego po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu – krok po kroku – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Zasady wyliczania podatku dochodowego po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu – krok po kroku – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Zamknięcia i rozliczenie miesiąca w jednoosobowej działalności gospodarczej, w spółce cywilnej – krok po kroku – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Zamknięcia i rozliczenie roku w jednoosobowej działalności gospodarczej w spółce cywilnej – krok po kroku – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Zasady rozliczania i opłacania składek ZUS osób prowadzących działalność gospodarczą po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Preferencje i zwolnienia w opłacaniu składek przy jednoosobowej działalności gospodarczej po wprowadzeniu zmian Polskiego Ładu – praktyczne ćwiczenia i przykłady
  • Podstawowe zasady rozliczania podatku VAT, co oznacza termin optymalizacja podatkowa

Termin:

Edycja: marzec 2022r. 30.03.2022 – 31.03.2022

Czas trwania szkolenia 8 godzin – dwa popołudnia, godz. 17.00 – 21.00

Miedzy godziną 16.00 a 17.00 mają Państwo czas na spokojne podłączenie się do szkolenia. W razie problemów technicznych służymy.

 

Oferta cenowa szkolenia grupowego:

Cena kursu: 750 zł

Warunkiem rezerwacji uczestnictwa jest wpłata przedpłaty 200 zł w terminie 3ch dni od zgłoszenia.

Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach online, autorskie materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa.

Szkolenie w trybie indywidualnym:

Szkolenie można również zakupić w trybie indywidualnym. Cena szkolenia indywidualnego wynosi 300 zł za godzinę (do 5 uczestników).

Termin oraz ilość godzin jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb uczestnika/ firmy.

Promocje i rabaty ❤️

Oferta specjalna

DWIE osoby w cenie JEDNEJ !

Jeżeli zapiszesz się na kurs i zaprosisz do udziału jeszcze jedną osobę (w tym samym terminie), jej udział będzie bezpłatny !!!

Każda z osób wypełnia formularz zgłoszeniowy oddzielnie, wpisując w polu “osoba polecająca” imię i nazwisko drugiej osoby korzystającej z promocji.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zadzwoń lub napisz.

 

Sprawdź też nasze Webinary:

Webinar – Zmiany wynikające z Polskiego Ładu w różnych formach opodatkowania

 

 

Dofinansowanie do kursu:

Możesz uzyskać 100 % dofinansowania na szkolenia grupowe lub indywidualne. Nasza Fundacja jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS).

http://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris/wyszukiwarka/szczegolyRis?id=59311

Możesz uzyskać dofinansowanie na uczestnictwo w kursie z Urzędu Pracy oraz w ramach  Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Dofinansowanie możesz otrzymać na kurs grupowy lub kurs indywidualny zaprojektowany dla jednej osoby czy grupy osób.

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby bezrobotne oraz wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe, mikroprzedsiębiorstwa), które zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę.

Dowiedz się więcej:

Jeśli potrzebujesz więcej informacji to zadzwoń lub napisz.

T: + 48 789 409 253

szkolenia@dwaplusjeden.com

Szkolenie poprowadzi:
Joanna Polito
Księgowa/Koordynator Zespołu

Główna księgowa oraz koordynator zespołu księgowych z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości, podatków oraz w zarządzaniu pracą specjalistów ds. księgowości odpowiedzialnych za kompleksową obsługę księgową, kadrowo - płacową przedsiębiorców. Absolwentka Politechniki Gdańskiej, wydziału Zarządzania i Marketingu, Specjalność: Ekonomia i Finanse. Na Politechnice Gdańskiej ukończyła również studia podyplomowe: Rachunkowość i Finanse. Obecnie wprowadza do zawodu księgowych oraz prowadzi mentoring właścicieli biur rachunkowych. Szkoleniowiec w dziedzinie księgowości, podatków, zarządzania i organizacji pracy w obszarze outsourcingu księgowości oraz kadr i płac.

Termin
Termin: po zebraniu grupy uczestników Zapisz się już dziś. Dwie osoby w cenie Jednej !!
Godzina:
17:00 – 21:00
Miejsce:
szkolenie online "na żywo"
Czas trwania
8 godz.
Cena brutto
750 PLN