Doradztwo dla Klientów 2+1

wsparcie dla przedsiębiorców

W ramach usługi księgowej w 2+1 mają Państwo możliwość skorzystania z doradztwa księgowego.

Jeżeli chcieliby Państwo skonsultować się w sprawach:

prosimy o informację.

➡ Konsultacji udzielą osobiście opiekunowie klientów, główni księgowi, koordynatorzy zespołów księgowych.

➡ Jeżeli dana sprawa wymaga konsultacji radcy prawnego lub doradcy podatkowego  współpracujemy również z kancelariami prawnymi, z których usług korzystają nasi klienci.

➡ Konsultacje mogą odbywać się telefonicznie, online lub e-mail.

➡ Konsultacje są udzielane zgodnie z obowiązującą umową.

➡ W celu ułatwienia Państwu kontaktu z 2+1 w sprawach doradztwa przygotowaliśmy dla Państwa specjalny formularz, w którym mogą Państwa zgłaszać zagadnienia, o których chcieliby Państwo porozmawiać.

  Pola oznaczone znakiem * są wymagane


  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Potrzebujesz wsparcia w księgowości?
  Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w 2+1
  Wypełnij formularz rejestracji