Masz pytania? Zadzwoń! 784 955 666 58 746 34 13
Język

Ogólnopolski Program Partnerski 2+1
dla Księgowych

 

  Aplikuj już teraz!

Rozpocznij proces rekrutacji już teraz!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do Programu Partnerskiego 2+1

Pracujesz w księgowości i chcesz pracować zdalnie z domu lub w przestrzeni coworking?
Planujesz założyć Własne Biuro Rachunkowe ale nie masz jeszcze klientów?
A może masz już Swoje Biuro Rachunkowe i chcesz zwiększyć portfel klientów?
 
PRZECZYTAJ NASZ ARTYKUŁ: Jak założyć biuro rachunkowe?

 

Pracuj z nami zdalnie

Jeśli jesteś Księgową, Księgowym,  a do tego chcesz mieć więcej swobody w organizowaniu swojego czasu pracy, rozwijaniu kariery i budowaniu bazy swoich klientów, to Ogólnopolski Program Partnerski dla Księgowych z 2+1 będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Z nami możesz pracować zdalnie, gdzie chcesz, np. w swoim biurze, w przestrzeni coworking, a nawet w domu. Pracując w domu oszczędzasz czas na dojazd do pracy, bez stania w korkach.

Stałe godziny pracy w biurze i codzienna rutyna to zabójstwo Twojego potencjału. Nie każdy jest przystosowany do takiego trybu, dlatego zdalna praca to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną elastycznych godzin wykonywania zawodu. Wbrew pozorom nawet mniejsza liczba przepracowanych godzin może być bardziej efektywna, ponieważ lepiej zagospodarujesz swój czas i jednocześnie poczujesz się spełniona realizując swoje pasje.

Praca zdalna to także duża szansa dla młodych rodziców, którzy dzięki temu mogą pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad swoim dzieckiem. Oferując pracę zdalną wpieramy młodych rodziców i dajemy im możliwość rozwoju.

Rozwijaj swoje Biuro Rachunkowe

Jeżeli jesteś Właścicielem Biura Rachunkowego i chcesz zwiększyć portfel klientów lub planujesz zmiany i zastanawiasz się jak założyć biuro rachunkowe bo nie masz jeszcze klientów, zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego 2+1. W ramach programu zbudujemy bazę klientów dla Twojego Biura Rachunkowego.

 

Korzyści ze współpracy w Programie Partnerskim:

 • Nie musisz inwestować dziesiątek tysięcy złotych aby zacząć prowadzić własną działalność gospodarczą lub żeby powiększyć portfel klientów. Wystarczy, że będziesz mieć własny komputer i telefon służbowy
 • Pracujesz na naszych narzędziach i systemach finansowo - księgowych dzięki temu nie ponosisz kosztów ich zakupu i bieżącego utrzymania
 • Sam decydujesz jaki chcesz osiągnąć obrót i jaki rodzaj klientów chcesz obsługiwać
 • Zbudujemy dla Ciebie bazę Klientów
 • My zajmiemy się marketingiem i pozyskiwaniem klientów
 • Sam będziesz organizować swój czas pracy
 • Będziesz mieć zapewnione szkolenia i mentoring
 • Będziesz pracować z rozpoznawalną marką
 • Nie musisz mieć własnego lokalu, biura
 • Możesz korzystać z naszych biur i sal spotkań z klientami
 • Biuro Rachunkowe 2+1 buduje wspierająca się społeczność księgowych poprzez inicjatywę Akademii Księgowości,

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniego Konwentu Księgowych, który odbył się w Trójmieście

Elementy Ogólnopolskiego Programu Partnerskiego 2+1:

✓ Szkolenia wstępne i bieżąca pomoc

Program Partnerski obejmuje szkolenia wstępne z procedur, z obsługi klienta, a także będziesz mieć osobistego trenera i mentora, który będzie się z Tobą dzielił wiedzą i doświadczeniem. Mentor to ktoś, kto wcześniej osiągnął to, co Ty chcesz osiągnąć. Jest to osoba, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, pomoże Ci znaleźć właściwe rozwiązanie w każdej sytuacji oraz udzieli odpowiednich porad.

Nauczymy Cię również pracy z nowoczesnym oprogramowaniem.

Podczas trwania Programu Partnerskiego będziesz mieć możliwość uczestniczenia w  przygotowywanych przez nas warsztatach, szkoleniach i spotkaniach tematycznych z zakresu rachunkowości i podatków.

Zapraszamy również wszystkich księgowych do naszej Akademii Księgowości, która jest wsparciem dla branży księgowej i  outsourcingu usług księgowych.

📢  www.akademiaksiegowosci.com

✓ Wsparcie w marketingu i sprzedaży

• Internet i media społecznościowe

Będziemy dla Ciebie prowadzić działania marketingowe i sprzedażowe w celu zbudowania optymalnej Bazy Klientów.

Mamy dobrze zbudowaną stronę internetową, prowadzimy aktywne działania w Social Mediach (m.in. Facebook, Google+, LinkedIn),  piszemy bloga eksperckiego, cyklicznie wysyłamy newslettery do zbudowanej listy odbiorców.

• Budowanie relacji z przedsiębiorcami

Swój marketing i sprzedaż budujemy w oparciu o relacje z przedsiębiorcami.

Naszą marką jest Akademia Przedsiębiorczości, pod którą organizujemy wydarzenia dla przedsiębiorców.

Z dużymi sukcesami organizujemy coroczną konferencję w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, w której uczestniczą przedsiębiorcy z Trójmiasta i okolic. Obejrzyj relacje z III edycji Akademii Przedsiębiorczości:

📢 www.akademiaprzedsiebiorczosci.com

• Materiały promocyjne i gadżety

Otrzymasz od nas materiały i gadżety reklamowe 2+1, które będą Ci potrzebne: m.in.  notatniki, długopisy, ulotki, teczki ofertowe, foldery informacyjne i wizytówki.

 

  Aplikuj już teraz! Rozpocznij proces rekrutacji już teraz!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do Programu Partnerskiego 2+1

Polecaj Program Partnerski 2+1 i zarabiaj

Jeśli już zbudowałaś swoją bazę klientów i jesteś zadowolona ze współpracy 2+1, zostań Partner Mentorem i zaproś inne księgowe do współpracy z 2+1 i zarabiaj.

Jeśli z  Twojego polecenia nawiążemy  współpracę z nowym Partnerem w ramach Programu Partnerskiego 2+1, to w całym okresie współpracy 2+1 z poleconym przez Ciebie Partnerem otrzymasz prowizję w wysokości  od 3% od wartości każdej usługi wykonanej na rzecz klienta 2+1 przez poleconego Partnera.

 system lojalnościowy

1200,00zł + 687,00zł+ 1500,00zł + 2000,00zł = 5387,00 zł x 3% = 161,61 zł dochodu pasywnego

Więcej szczegółów Poleceń Programu Partnerskiego i zostania Partnerem Mentorem omówimy na spotkaniu.

O 2+1

 • To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Trójmieście w branży outsourcingu usług księgowych i kadrowo - płacowych;
 • Firma z ponad 14 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług, zarówno dla małych przedsiębiorców jak i spółek prawa handlowego według najwyższych standardów;
 • Nowoczesna organizacja nastawioną na rozwój i doskonalenie narzędzi pracy oraz procesów biznesowych organizacji wewnętrznej;
 • Firma o dynamicznym tempie rozwoju (obroty, stan zatrudniania, poziomu wynagrodzeń),

WIĘCEJ O 2+1: www.dwaplusjeden.com/o-firmie

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Chcesz wiedzieć jak założyć biuro rachunkowe? A może masz dodatkowe pytania o szczegóły Ogólnopolskiego Programu Partnerskiego 2+1?

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Kontakt:

Joanna Szakoła - doradca ds. rekrutacji i szkoleń

T: +48 789 409 253,

programpartnerski@dwaplusjeden.com