Ulgi podatkowe i odliczenia w zeznaniu podatkowym 2020r. – bezpłatny e-book

 – ulgi podatkowe –

Ulgi podatkowe określone w przepisach prawnych to prawo do zastosowania w określonych sytuacjach odliczeń, których celem jest zmniejszenie wysokości podatku PIT.

Ustawa o PIT przewiduje szereg ulg oraz odliczeń, z których możemy skorzystać. Za rok 2020 można skorzystać z następujących ulg:„

 • Ulga na dziecko w zeznaniu rocznym„
 • Składki ZUS zdrowotne w rozliczeniu rocznym„
 • Ulga rehabilitacyjna w zeznaniu rocznym„
 • Odliczenie darowizny w rozliczeniu rocznym
 • inne …

Więcej informacji na temat ulg i odliczeń w zeznaniu podatkowych  przygotowaliśmy w naszym bezpłatnym e-booku:

“Ulgi i odliczenia w zeznaniu podatkowym za rok 2020r.”

Link do e-booka otrzymasz po podaniu adresu e-mail w poniższym formularzu.

zeznanie roczne

 

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny e-book

  Po uzupełnieniu poniższych danych otrzymasz e-book na podany adres e-mail:


  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości udostępnienia e-book przez DwaPlusJeden sp. z o.o.


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.