Szkolenia na indywidualne zamówienie!

Rodzaj szkolenia: szkolenie online

 – szkolenia księgowość –

Każde z naszych kursów i szkoleń możesz zamówić jako szkolenie indywidualne.

Przykładowe i przygotowane przez nas tematy szkoleń z księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, analizy finansowej, prowadzenia kadr i płac

wyłącznie na indywidualne zamówienia są dostępne w kategorii Inne

Cena szkolenia na indywidualne zamówienie wynosi 180 zł brutto za godzinę zegarową.

Oferujemy też usługi konsultacji z księgowości oraz kadry i płac, w tym z zasad prowadzenia księgowości oraz kadr i płac na programie Comarch ERP Optima.

Cena usług konsultacyjnych wynosi 180 zł netto za godzinę (należy doliczyć podatek VAT).

 

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji. Jeśli szukasz szkolenia szytego na miarę Twoich potrzeb i Twojej firmy. Skontaktuj się z nami!

Dostosujemy zakres, miejsce oraz termin szkolenia do Twoich potrzeb.

Jeśli interesuje Cię inny temat szkolenia, daj nam znać. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi trenerami. Prawdopodobnie uda nam się sprostać Twoim wymaganiom.

A może interesują Cię szkolenia z obszaru sprzedaży, relacji czy samorealizacji?

Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach online, dostęp do programów, autorskie materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa.

__________

Nasza Fundacja jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)

http://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris/wyszukiwarka/szczegolyRis?id=59311

Możesz uzyskać dofinansowanie na uczestnictwo w kursie z Urzędu Pracy oraz w ramach  Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby bezrobotne oraz wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe, mikroprzedsiębiorstwa), które zatrudniają min. jedną osobę na umowę o pracę.
Dowiedz się więcej:

http://psz.praca.gov.pl/-/55453-krajowy-fundusz-szkoleniowy

 

Skontaktuj się z nami:

+ 48 789 409 253

szkolenia@dwaplusjeden.com

 

Zapytaj i temat indywidualnego szkolenia oraz o indywidualną wycenę ⤵

  Formularz kontaktowy

  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.

  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  sprawozdanie finansowe

  przepływy pieniężne