Oferta szkoleń na indywidualne zamówienie!

Rodzaj szkolenia: szkolenie online

 – szkolenia księgowość –

U nas możesz zamówić szkolenie dedykowane, w trybie indywidualnym.

Projektujemy szkolenie dla:
 • osób indywidualnych
 • biur rachunkowych
 • działów księgowych oraz kadrowo – płacowych

Dostosujemy zakres, miejsce oraz termin szkolenia do Twoich potrzeb. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi trenerami. Prawdopodobnie uda nam się sprostać Twoim wymaganiom.

Uczestnik szkolenia nie musi posiadać własnego programu Comarch ERP Optima. Do szkoleń udostępniamy nasze oprogramowanie.

Przykładowe szkolenia, które możesz odbyć w trybie indywidualnym:

 • Księgowość (księga handlowa, księga podatkowa) na programie Comarch ERP Optima
 • Płace i Kadry na programie Comarch ERP Optima
 • Tworzenie schematów księgowych i definiowanie raportów na programie Comarch ERP Optima
 • Gospodarka magazynowa na programie Comarch ERP Optima
 • Sporządzanie sprawozdania finansowego – zestawienie obrotów i sald, a poszczególne pozycje w sprawozdaniu finansowym jednostki gospodarczej – warsztaty na programie Comarch ERP Optima
 • Ulga Badawczo Rozwojowa oraz IP Box w świetle obowiązujących przepisów
 • Rozliczenie podatkowe, ZUS jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej
 • Podatek VAT – dokumentowanie, ewidencjonowanie oraz deklarowanie podatku od towarów i usług w świetle obowiązujących przepisów

Oferta cenowa szkolenia/ kursu:

Cena szkolenia/ kursu na indywidualne zamówienie wynosi od 300 zł brutto za godzinę zegarową (do 5 uczestników szkolenia). Fundacja nie jest płatnikiem podatku VAT.

Cena obejmuje uczestnictwo w zajęciach online, dostęp do programów, autorskie materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa.

Usługi konsultacji:

Oferujemy też usługi konsultacji z księgowości oraz kadry i płac, w tym z zasad prowadzenia księgowości oraz kadr i płac na programie Comarch ERP Optima.

Cena usług konsultacyjnych wynosi od 300 zł netto za godzinę (należy doliczyć podatek VAT).

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś interesującej Cię pozycji. Jeśli szukasz szkolenia szytego na miarę Twoich potrzeb i Twojej firmy. Skontaktuj się z nami!

+ 48 789 409 253

szkolenia@dwaplusjeden.com

Podaj temat indywidualnego szkolenia, którym jesteś zainteresowana/ zainteresowany; zadaj pytanie oraz zapytaj o indywidualną wycenę ⤵

 

  Formularz kontaktowy


  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.