poradnik podatkowy

Przewodnik zakładania sp. z o.o. dla przedsiębiorców – bezpłatny e-book

29 stycznia 2024
podziel się na:

➡ Chcesz założyć spółkę?

➡ Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarcza i chcesz przejść na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?

➡ Jesteś w trakcie jej zakładania?

➡ Całą potrzebną na ten temat wiedzę zebraliśmy w bezpłatnym e-booku.

➡ Dowiesz się, od czego najlepiej zacząć zakładanie spółki. Zdobędziesz cenne wskazówki, dzięki którym podejmiesz decyzję i dopełnisz wszelkich formalności.

W e-booku:

 • RÓŻNICE POMIĘDZY DZIAŁALNOŚCIĄ GOSPODARCZĄ A SPÓŁKĄ Z O.O.
 • REJESTRACJA SPÓŁKI,
 • FORMALNOŚCI,
 • ZARZĄD, FORMY ZATRUDNIANIA I WYNAGRADZANIA ZARZĄDU,
 • OPODATKOWANIE,
 • WYSOKOŚĆ SKŁADEK ZUS,
 • WAŻNE TERMINY

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Link do e-booka otrzymasz po podaniu adresu e-mail w poniższym formularzu 👇

 

  Po uzupełnieniu poniższych danych otrzymasz e-book na podany adres e-mail:


  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości udostępnienia e-book przez DwaPlusJeden sp. z o.o.


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

   

  Przewodnik zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej – bezpłatny e-book

   

  Wysokość składki zdrowotnej wspólnika spółki jednoosobowej

  Usługi księgowe dla spółki