Bezpłatna rejestracja ‍firmy

Bezpłatnie przeprowadzimy przez proces rejestracji firmy krok po kroku

> Bezpłatnie pomożemy w rejestracji firmy
> Poprowadzimy księgowość
> Udzielimy porady

Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu uzupełniać formularza, skontaktuj się bezpośrednio z Doradcą Biznesowym
+48 784 955 666 lub zostaw do siebie jedynie dane kontaktowe w formularzu lub
na adres kontakt@dwaplusjeden.com – oddzwonimy i odpiszemy!

  Pola oznaczone znakiem * są wymagane


  Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów DwaPlusJeden sp. z o.o.


  Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest DwaPlusJeden sp. z o.o., ul. Jaśkowa Dolina 6/3 80-252 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DwaPlusJeden sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.


  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

  Dziękujemy za przysłanie zapytania.
  W ciągu 5 dni skontaktujemy się w sprawie przedstawienia oferty.
  Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie.
  Twój osobisty Księgowy zajmie się sprawami Twojej firmy w 100%
  Pomoc w wyborze opodatkowania
  Reprezentacja przed urzędem skarbowym i ZUS
  Stały podgląd księgowości i podatków
  Dbamy o sprawną i bezpieczną współpracę
  Idealne połączenie mobilności z profesjonalną obsługą doświadczonej i rzetelnej Księgowej
  Chcesz wiedzić więcej?
  Potrzebujesz pilnej konsultacji?
  SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ